Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nátha ellen nincs védőoltás...

Nátha ellen nincs védőoltás amit évente 2x fel lehetne venni, hogy ne legyek sose náthás?

Figyelt kérdés

Unom már nagyon ezt az évenkénti kétszeri (tavasz, ősz) 1-2 hétig tartó taknyolást, torokfájást, orrdugulást, ha az immunrendszerem nem lustálkodna le miután jó idő eltelt egy betegség után, akkor nem is lenne gond.


Influenza ellen tudom, hogy van, csak ismerek olyat, aki felveszi mindig az influenza elleni védőoltást, de ennek ellenére szokott megfázni.


C-D vitaminokat, magnéziumot, szelént, stb.. szedek eleget... de ez nem elég.



2023. szept. 29. 14:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
Inkább kockára tennéd az eéeted mintsem kiheversz 1-2 meghülést . Keress utána milyen szenvedést élnek a kovid vagy h1n1 injekció károsultak. A mezei fájdalom lázcsillapitó tabletták tucatnyi zavart okoznak van róla dobozban tajekoztató de a oltószerekről semmi írott és 100% tiszták .... Ugye milyen hihető .
2023. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
Tabletta patikai multivitamin gyógyszeripari salak. Friss szerves táplálék sok méz tömeny természetes kivinatok kellebe, enzim rostdús táplálkozás .
2023. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Metionin ***** válasza:
91%
Náthát annyiféle vírus okoz, hogy nagyon nehéz lenne rá oltást összehozni. Meg szerintem nem lenne rá akkora kereslet, hogy a viszonylag bonyolult megtervezését érdemes legyen bevállalni.
2023. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló, köszi, a laposföld hívő jellegű hozzászólásaid máshova majd...


2. Sajnos ezek a készítmények szart sem érnek igazából, mert az immunrendszert nem erősítik, nem növelik a fehérvérsejtszámot... csak segítenek az immunrendszer megfelelő működésében.. olyan ez mint a kenőolaj.. nem fog tőle jobban menni az autó, csak nélküle szarabbul, de mint írtam, a vitaminokat meg megfelelő táplálkozást megkapja a szervezetem.


3. Na ez már egy válasz. A vérben a fehérversejtek száma alapvetőenhatározza meg az ember immunrendszerének felkészültségi szintjét.. tehát arra gondolok, hogy ha kapok bármilyen oltást, ami megnöveli a test fehérvérsejt számát, az már nagy segítség lehet a náthára.

2023. szept. 29. 16:38
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Van influenza elleni védőoltás.
2023. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%
Az influenzaoltás nálam bejött, csak nem mindegy, melyik típusút kapod. Én tavaly megkaptam, és tényleg nem voltam beteg egyszer sem, a téli nátha is olyan köhi-köhi-hapci szinten megállt - pár napig toltam az extra C vitamint és tovább is állt.
2023. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Metionin ***** válasza:
74%
4. Akkor próbálkozz az influenza ellenivel, abba általában a statisztikailag leggyakoribb 3-5 variánst teszik bele minden évben.
2023. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi, az lesz akkor. Hátha segít általánosságban is más jellegű megbetegedések ellen is. (Ha a fehérvérsejtszámot megnöveli..)
2023. szept. 29. 17:25
 9/27 anonim ***** válasza:
22%
A natha virus, de nem influenza. Igazabol az orrunkban, testunkben elnek ezek a virusok, nem valakitol kapjuk el. A nathat. Az immunrendszered nem eros, plusz hiszterikusan felhetsz tole.
2023. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%

"1. Válaszoló, köszi, a laposföld hívő jellegű hozzászólásaid máshova majd..."


Az ilyenek néznek, amikor pár héten/hónapon belül felborulnak.

2023. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!