Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szemölccsel hova kell menni...

Szemölccsel hova kell menni kezeltetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szemölccsel bőrgyógyászhoz kell menni, viszont nekem már egy jó ideje a fenekemben van egy szemölcs, ilyen intim helyen is a bőrgyógyász kezeli ? Nőgyógyász gondolom nem tudja kezelni ( lefagyasztani, levágni).

A kérdésem hogy ilyenkor egy sima borgyogyasz a kórházban is vállalja?



2023. okt. 4. 02:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász nem. Sima bőrgyógyász nem tudom mit fog vele csinálni és azt sem, hogy aktuálisan foglalkozik-e vele, vagy visszarendel-e. Attól függ milyen eljárással javasolt a levétel, mert pl. nálunk a sebészi eltávolítást csak sebészeten csinálják.
2023. okt. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőr és nemi gyógyászt keress, de inkább magánban, de azt is előzetes utánakérdezés alapján, hogy milyen szakember, mert már magánban is hemzseg a dilettáns.
2023. okt. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Verrumalt vegyél, ha a kezeden van. Ha a nemi szerveden, akkor a lézert írják a legmélyebben eltávolító eljárásnak.
2023. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!