Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a kikapart...

Mit csináljak ezzel a kikapart, leszakadt szemölccsel?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete elkezdett a mellkasomon növekedni ez a valami, én ilyen lógós vírusos szemölcsnek nézem. Kb 1 hete elkezdett viszketni is. Próbáltam nem vakarni. Pár napja azt vettem észre, hogy mégis kikapartam vagy ledörzsöltem. Már nem igazán viszket, de néha szúr magától is, vagy azért is mert hozzáér a ruha. SOS hívom majd a bőrgyógyászt de nem tudom, mikorra kapok időpontot és hogy addig mit csináljak vele. Ez biztos hogy csak valami szemölcs? Nem fog így elrákosodni? Nagyon köszönöm.


[link]


2023. febr. 19. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Erős cérnával leköthető/vágható. Vérezni fog, arra tehetsz betadine kenőcsöt meg egy sebtapaszt. Én ezt csináltam, mikor a szemem alatt nőtt egy és zavart.
2023. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Addig gyógyítgasd körömvirágkenőccsel, hogy elmúljon a gyulladás. Megfelelő kezeléssel meggyógyul, ha futószemölcsről van szó.
2023. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!