Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon ez mi lehet? Gyógyszeral...

Vajon ez mi lehet? Gyógyszerallergia, vagx milyen kiütés ez?

Figyelt kérdés

Linkelek képet mindjárt.


A lényeg, hogy medinacet szedek egy jó ideje, és szerintem attól lehet, de mérget nem mernék venni rá.


Valakinek volt ilyen?


2023. okt. 7. 07:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Neked ilyen is van? Én ma vettem észre. De nem merek elmenni orvoshoz, mert félek, hogy rühes vagyok. Van melóhelyen egy ember aki jön be az irodába, és mindig vakarozik. Lehet attól kaptam valamit el.


És nem rég vagyok ott, így ha táppénzre mennék, szerintem az lenne a vegítéletem ott.

2023. okt. 8. 13:52
 12/14 A kérdező kommentje:
2023. okt. 8. 13:52
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez már egyre durvább, nekem nem ilyen volt, csak pár kis pötyi, de az is hamar elmúlt.


Nem vagy rühös, de ha az is lennél, akkor is orvoshoz kéne fordulnod.

2023. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Egyre több helyen jön ki, szerinted mit csináljak?


Hívjam fel holnap a kezelőorvost délután, és kérdezem meg, hogy most mi legyen?


A gyógyszert abba hagytam, nem szedem már. És ezek után, nem is igazán fogom. Kiütött nagyon sok helyen, csak nem értem miért csak most?

2023. okt. 8. 16:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!