Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen lehetséges elváltozások...

VBetty kérdése:

Milyen lehetséges elváltozások lehetnek egy citologiai vizsgálat eredményekèpp?

Figyelt kérdés
Kedden voltam nögyógyásznál,általános vizsgálatra ,éves citologiai vizsgálatra.penteken hívott az asszisztensnö,hogy kedden menjek vissza mert találtak egy kis elváltozást és kezelést kell kapjak. Kérdeztem ,hogy nagy baj van e,azt mondták nincs. De én egész hétvégén tiszta ideg voltam .Ha baj lenne mondták volna ,nem?egy hónapja volt egy vizeletfertözèsem amire beszedtem a szükséges gyógyszereket a családorvos által felirtakat.Lehetsèges ,hogy nem kezelődött ki? Nyugtassatok meg kérlek.Tapasztalt valaki hasonlót?

2023. okt. 9. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt az asszisztens nem oszthat meg veled ennél több infót, másrészt lehet gyulladás miatt kell majd kezelés.
2023. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

3as lett az eredményem másodjára .

Konizacio következik ,van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata ?

nov. 21. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!