Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet szèkletinkontinencia?...

Ez lehet szèkletinkontinencia? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Egy jó ideje van màr egy picike aranyerem, bár az orvos azt mondta rà, hogy ez mèg nem az, csak egy kis dudor, vagy gyűrődès vagy nem is tudom, mit mondott màr rà pontosan. Mostanában sajnos megint szorulàsos kezdek lenni. A legutóbbi vécèzèskor erőlködtem, és utána úgy éreztem, hogy nagyobb lett ott az a valami. Volt utána még hasmenésem is, meg is fog jönni, ilyenkor elő szokott nálam ez fordulni. A második szèkelés utàn, éreztem, hogy szellentenem kell, de kijött belőlem valamilyen váladék is.. Nem mondanám rà egyértelműen, hogy szèklet, de nagyon kellemetlen szaga van, alig tudom a ruhàmból is kimosni. A színe, mintha inkàbb színtelen lenne, de be volt kenve a végbèl aranyér kenőccsel, úgyhogy nem tudom pontosan megmondani. Szóval nem tudom, attól tűnt-e ilyen olajos-szerű valaminek.Ès ugyanez ma is előfordult velem..:( Nem tudom, mi lehet ez? Sebészetre menjek, vagy hová?

Előre is köszönöm!


2023. okt. 9. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul hogy szellentéskor kicsi kijön, pláne hasmenés idején…
2023. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, gondolod, hogy "csak" erről lenne szó?


Egyèbkènt, itt valaki nagyon hasonlót írt le, ès nekem is, gondok vannak a beleimmel, sajnos...:/

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1020327..

2023. okt. 9. 15:56
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Irritációs eredetű hasmenéskor van gennyes váladék a bélben, és mivel az hígabb, könnyebben kijön
2023. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem. Ès ezzel mit lehet kezdeni, vagy magàtól rendeződik? Gondolom, diéta persze, vagy érdemes azért orvoshoz fordulni vele?

Előre is köszi!

2023. okt. 9. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Hm. Az az aranyér, gyűrődés akármi okozhat ám olyant is, hogy hagyományos módszerrel nem is tudod úgy megtisztítani magad mint akinek nincsenek ilyen növekményei, így könnyen maradhat ott némi szennyeződés.
2023. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe: [link]
2023. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy egyszeri alkalom az semmi, egyébként meg IBS, Sibo, laktóz, glutén mind-mind okozhatja, hogy a szellentés nem teljesen száraz. Ezek pedig rengeteg embert érintenek.
2023. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az aranyérkenőcs jöhetett ki.
2023. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam.

Köszi szépen a videót is, hasznos volt!

Igen, ezt nem is írtam, én hülye, hogy reparon kúpot is raktam be akkor, amikor ez történt.. akkor simán lehet, hogy az jöhetett ki.

Nem tudom, hogy most mennyire fog majd visszahúzódni az aranyerem, mert màr jobb, meg kenem is, de az eredeti àllapotàba nem tudom, hogy visszamegy-e ezektől...

Megmosakodtam szèkelés után, de akkor lehet, hogy emiatt nem tudtam rendesen megmosni, vagy akkor majd kelleni fog ilyen intim zuhany. Az az igazság, hogy már volt olyan korábban is, a menstruációm idején, hogy mintha éreztem volna egy szèkelèsi ingert, ahogy kezdett egyre jobban megjönni. Most is hasonlót érzek, úgy tudom, ez talàn olyasmi lehet,-persze nem olyan erős- mint szülèskor(?) Vagy az aranyerem (is) fájhat, szerintem.

2023. okt. 9. 23:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha el is múlik az aranyér gyulladása, sokszor van olyan, hogy marad ott egy kinövés, ami nem tűnik el.
2023. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!