Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent az,hogy egy valaki...

Mit jelent az,hogy egy valaki sni-s!?

Figyelt kérdés
Mi az az sni!?

2023. okt. 9. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy rövidítés, sajátos nevelési igényű, aki emelt összegű családi pótlékra jogosult.
2023. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egy valaki én velem kapcsolatban mondta pedig már nem vagyok gyermekkorú egyén személy hanem felnőtt vagyok.
2023. okt. 9. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt személy is lehet SNI-s amennyiben ADHD, autizmus spektrumzavar, enyhe mentális retardáció, közepes fokú mentális retardáció, súlyos mentális retardáció diagnózist kapott! Sőt, felnőttkorban is lehet ilyesmit kapni, de abban az esetben értelmeszerűen már nincsen családi pótlék, maximum ha súlyos az eset akkor az ún. otthongondozási díj.
2023. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak merthogy mivelhogy ez egy egész egyetlen egy hús-vér emberi halandó életen át fennálló állapot helyzet lehet nem!?
2023. okt. 9. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsó válaszodat nem értem kérdező, így erre sajnos nem tudok válaszolni, kérlek fogalmazd meg érthetőbben, nem bántás. Te kaptál valaha BNO kódot? F84, F70, F71, F72, stb?
2023. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kaptam igen
2023. okt. 9. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Akkor SNI s vagy.
2023. okt. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!