Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja minden nap hányingerem van. Van amikor gyengébb, erősebb, néha teljesen elmúlik. Hasmenés nincs, de fingok, böfögök rendesen. Olyankor kicsit enyhül

Evés után rosszabb, de ha nem eszek semmit egész nap akkor is előjön

Valaki tudja mi lehet ez?



2023. okt. 9. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt amikor már hánytál ez miatt?
2023. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. De sokszor úgy érzem hogy most azonnal hányni fogok.
2023. okt. 9. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyomorsavaddal nincs baj? nem szoktad érezni hogy a savaddal valami gond van? Nincs telitett érzésed kisebb mennyiségű étel után? de amúgy egy orvos nem ártana szerintem. Próbálj olyan dolgokat enni, amik könnyen emészthetőek.
2023. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Orvos azt mondta pihenjek. Egyébként nem érzem úgy hogy más baj lenne. Amikor jól vagyok akkor tudok kajálni rendesen
2023. okt. 9. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehát azt írtad 1 hónapja tart, akkor gondolom valamit mondott úgy bővebben. Csak úgy étlen nem fog az emberre rájönni, hacsak valami megbetegedése nincs ami ezzel jár.

Akár vírus vagy akármi. Még esetleg valami vitamint szedj, immunerősítőt meg ilyesmi.

2023. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csodálkoztam rajta én is, azt mondta az orvos szerinte vírus, diétázzak, pihenjek. De hát nem akar elmúlni
2023. okt. 9. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj hozzá vissza. Valamit mondjon mert ez hogy diéta hát ezt nem tudom hova tenni.
2023. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hirtelen azthittem, hogy én írtam ki a kérdést csak nem vagyok bejelentkezve.


Örülök, hogy nem vagyok egyedül, lassan 2 éve folyamat ez van.


Én refluxos vagyok "állítólag".


De sose volt kivozsgálva, csak mikor vért hánytam, akkor mondták, hogy ez a sav miatt lehet, és akkor a sürgősségin adtak savlekötőtt vénásan.


Írd le egy napodat, hogy néz ki légyszíves.

2023. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!