Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyértől tényleg kialakulhat...

Aranyértől tényleg kialakulhat trombózis?

Figyelt kérdés
Nekem aranyerem van és egyik családtagom azt mondta, hogy attól kialakulhat klasszikus trombózis is és az onnan elszabadult vérrög a tüdőben áll meg, szóval bele is lehet halni. Valaki közületek hallott már erről?Ez tényleg így van?

2023. okt. 16. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
🤦🏽 Ennyi a válaszom
2023. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kicsit azért kifejthetnéd.Elvileg olyan embertől hallotta akinek megcsinálták már.Nemtudomn lehet a trombotizált aranyeret keveri a klasszikus trombózissal.
2023. okt. 16. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
De mi köze az aranyérnek a tüdődhöz, tehát hogy érted. Meg milyen vérrög. Menj el orvoshoz inkább ne itt kérdezz. Nekem is mondtak annó sok baromságot amikor a hasam fájt hogy vese vagy máj meg tökömtudja azt egyszerű izomhúzódás volt.
2023. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nemtudom mire gondoltak elvileg neki az orvos ezt mondta de nyilván mivel nem voltam ott nem tudhatom h tényleg ez hangzott el vagy valamit csak félreértett.Megyek majd én is orvoshoz nyilván de 1 hónap múlvára kaptam csak időpontot aztán az azért még odébb van és ez amit mondott most nagyon megijesztett ezért kérdeztem.
2023. okt. 16. 13:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ne ijedj meg mert ez szerintem egy orbitális baromság. Ameddig az orvos nem mondja ki a konkrétat addig ilyenekre ne hallgass. Csak egyszerűen maga az elképzelés hogy a tüdődig ez elmegy hát.. hol van a tüdődhöz az aranyered de komolyan..mint ide amerika kb..
2023. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben akkor megnyugodtam.Először egyébként én is úgy voltam vele h ez tuti csak valami félreértés, de nagyon rá tudok stresszelni az ilyen egészségügyi dolgokra szóval úgy voltam vele hogy azért megkérdezem itt is biztos ami biztos
2023. okt. 16. 13:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Arra gondol az illető, hogy az aranyérben pang a vér, így vérrögök keletkezhetnek, majd ezek útnak indulva bajt csinálhatnak - a tüdőben, a koszorúerekben, bárhol. Más hasonló esetben, pl. pitvarfibrillációnál valóban egy veszély, hogy a nem megfelelően keringő vérben vérrög keletkezik és az bajt csinál valahol máshol.


Próbáltam angolul rákeresni a kérdésre, de semmit nem találtam. Ebből arra következtetek, hogy ha elő is fordul ilyen, akkor is ritka.

2023. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem trombotizált aranyérre gondolt. Ilyenkor a csomó kizáródik a végbélen kívülre. De az ebben lévő vér nem kezd el vándorolni.
2023. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De akkor sem a tüdőbe bazd...
2023. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt írtam: NEM kezd el vándorolni...
2023. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!