Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Térdem felett a combomon egy...

Térdem felett a combomon egy kemény "rész" tapintható ki. Nem nyirokcsomó, de akkor vajon mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A combizmom alsó részén, épp a térdem felett egy bekeményedett nagy rész tapitható ki elöl. Ma vettem észre, tuti nem nyirokcsomó, kb 5 cm nagyságú, olyan mintha az izom lenne bekeményedve, mozog is, nem fáj.

Nem tudom igazából jól elmondani, kicsit olyan mintha ott felgyűlt volna a zsír (lipóma), vagy nem tudom. Elég puha az a rész ott, de amikor felhúzom a lábaimat és úgy ülök, akkor kicsit nagyobb a jobb combom mint a bal. Azt tudni kell hogy keveset mozgok sajnos, ma fellépcsőztem hirtelen 7 emeletet, eddig mindig lifttel mentem, de 22 évesen kell a mozgás. A végére már nagyon zsibbadt a combom. Ma este vettem észre ezt a dolgot, ha nyújtva van a lábam és nyomkodom azt a részt, akkor is érzem ezen a területen ezt a keményedést.

Nagyon félek hogy valami komolyabb, lehet eddig is ilyen volt csak nem tűnt fel?

Nem izomláz az biztos, mert az mindig másnap fáj, ez viszont fájdalmatlan.

Tegnap elcsúsztam a lépcsőn, brutálisan beütöttem a sípcsontomat, kék-zöld foltos lett az esés helye, valamint fel is dagadt, ez szintén a jobb lábam.

Lehet ennek köze a combomban érzett keményedéshez?


2023. okt. 17. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy ultrahang segíthet talán megfejteni.
2023. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár napot várj, és ha nem alakul, orvossal nézesd meg.
2023. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat! 😊
2023. okt. 17. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!