Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez aranyér lehet?

Ez aranyér lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja viszket a végbélnyílás környékén, más tünetem azonban nem volt. Azt hittem, hogy gombás fertőzés, mert minimálisan a hüvely környékén is éreztem, ezért Canesten kenőccsel kezeltem, jobb is lett valamennyire.

Azonban tegnap és a mai nap folyamán székletürítés közben erősen vérzett is, élénkpiros színű volt a vér. Korábban nem tapasztaltam még ilyet, de vettem már Reparon kenőcsöt is. Bekentem, azzal a hosszabb műanyag adagolóval a betegtájékoztatónak megfelelően egy picit felnyomtam a végbélbe is, ezt követően pedig már nem tapasztaltam vérzést, ha elmentem wc-re.


Valószínű, hogy aranyérről van szó, és a kenőcs máris segített? Viszket még, de egyáltalán nem fáj.


Orvoshoz mindenképpen el szeretnék menni, nehogy baj legyen belőle, azonban magánrendelésre jelenleg nincs lehetőségem, SZTK-ban pedig nem találtam proktológiát.


2023. okt. 18. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Első körben a háziorvosodat keresd fel. Valószínűleg ő is tud felírni rá valamit, vagy továbbküld. Nekem sebészetre kellett mennem az aranyeremmel.
2023. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!