Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felső ajak kirepedezése mitől...

Felső ajak kirepedezése mitől lehet?

Figyelt kérdés

1 hete kezdtem észrevenni, hogy a felső ajkam kirepedezett. Azóta van hogy jobb, van hogy rosszabb lesz. Érdekes, hogy CSAK A FELSŐ!


Általában reggelre jön ki és napközben, délutánra a legrosszabb, feszül, cserepes bőrdarabog vannak rajta amiket letudnék szedni ám ezt nem teszem.


Hazaérve estére szinte majdnem megszűnik.


Mi okozhatja?



2023. okt. 18. 15:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui.: 19 éves / fiú
2023. okt. 18. 15:10
 2/6 anonim ***** válasza:

ki van száradva


lehet aza széltől, hidegtől stb...


kenegesd ajakírrel és elmulik

2023. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azér a felső ajkad mert mindig az lsz nedves. Pl ivásnál meg az ember azt nyálazza reflecből, aztán fúj rá egy kis szél és száraz is. Ha kened semmiképp ne labelloval vagy ilyen noname kinais cuccokkal, a legjobb a bepanthen, este bekened és nem kell bziskodni vele napközben. De ha napközben akrod, akkor a vazelin a legolcsóbb, de csak et ne használd, mert nem táplál, csak egy védőréteg a szél ellen.
2023. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a kiszáradás lehet? Úgy halottam néztem súlyos betegségek tünetei is lehet! Vagy akkor mind a kettő alsó felső is kéne ilyen legyen?
2023. okt. 18. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szőlőzsír.
2023. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne szarjál be, minden 5. ember ajka ilyen:D nincs semmi bajod.
2023. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!