Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az orvosom prosztatára Tamsudi...

Az orvosom prosztatára Tamsudil Duot írt fel. elolvastam totál méreg, rengeteg mellékhatással,nem is vagyok jól töle. szed ilyent más ?

Figyelt kérdés

#prosztata #tamsudil duo
2023. okt. 22. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ra van irva hogy mereg, vagy csak valamilyen netes eszleny okositott fel?
2023. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan szednek Tamsudilt , de még senkinek nem lett baja tőle. (Körzeti nővér vagyok.)
2023. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az első válaszhoz is: tény, ha akár e gyógyszer tájékoztatóját elolvassuk, az nagyon sok és elég ijesztő mellékhatást tartalmaz. A kérdező pl. erre a tájékoztatásra is gondolhat. Jó lenne több tapasztalatot olvasni, hallani...
febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a tájékoztaton vannak brutális mellékhatások, kaptam másikat Finasteride Pharmacenter ez együtt szerdve a Prostacell - lel jó hatású, bár itt is vannak furcsa dolgok a leírásában, de nekem enyhe kiütéseket okoz, uhgy hogy ez is problémás. Prosztata mütéttel kapcsolatban keresek sorstársakat, beszámoló miatt mert ez néz ki nekem hamarosan magán korházi módszerrel.
febr. 14. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha működik a Finasterid - ami egy prosztata zsugorító hormon- akkor miért kell a műtét?

Egyébként ez utóbbitól is lehet egy csomó bajod.

febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!