Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Féltetek attól vala hogy ez...

Féltetek attól vala hogy ez megtörténik?Mennyi a realitás alapja?(többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig azon gondolkodtam hogy külföldi melósok az importált gyümölcs,vagy egyéb élelmiszer árut megmérgezik,úgy hogy injekcióval mondjuk egy kivibe, vagy narancsba vagy bármibe mérget,vagy egyéb káros anyagot fecskendeznek brahiból,de akár másba is...Ti gondolkodtatok ilyenen?Van rá esély?Hallottatok már ilyen hírről?

2023. jún. 20. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Aztan miert kulfoldi melosok? Egy pocsekul megfizetett amokfuto magyar arufeltolto nem is jo?
2023. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazad van,akár az is,csak gondolom a fóliába nincs kamera,a multiban meg van,bár ha az illető elmebeteg irreleváns a kamera jelenléte...
2023. jún. 20. 22:10
 3/15 anonim ***** válasza:

És mit nyer vele? Utána úgy is megvizsgálják és észreveszik, hogy az adott gyümölcs mérgező és megsemmisítik.

A másik meg hogy ki fog több mázsa gyümölcsöt méreggel beoltani? Zsebből előveszi a tűt és megdöf 5-10 gyümit suttyomba? Életszerűtlen.

2023. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tömeggyilkosságra gondolok,hanem amolyan rosszindulatú fekete péter játékra,az 1 millió banánból csak hármat lemérgez brahiból,és kerül ahova kerül,meghal aki meghal,a lényeg hogy tudja hogy az ő országából elviszik ezeket a gyümiket...
2023. jún. 20. 22:41
 5/15 A kérdező kommentje:
Ennyit csak nem tudnak leellenőrizni a világ összes méreganyagára...pláne egyesével
2023. jún. 20. 22:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 1 millióból 3 mérgezett akkor én nem aggódnék, hogy én fogom ki.
2023. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na ez az amit mindenki mondhat,kivéve azt aki nem vesz semmit boltban
2023. jún. 20. 22:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha eszembe sem jutott ilyesmi.
2023. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem alaptalan!


BitChute: drugging the food supply

2023. jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én elég paranoiás vagyok, de ilyesmi még sosem jutott eszembe és most sem érzem reális veszélynek.
2023. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!