Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Áttétes hasnyálmirigy daganat...

Áttétes hasnyálmirigy daganat diagnózis után mi történt pontosan, akinek volt hozzatartozonal? 68éves Édesapám teljesen jól van, nem fogyott, nem sárga (testén van a daganat).Most kolonoszkópia lesz, mert a széklet is véres, plusz a tudon is van vmi

Figyelt kérdés

Nem operalhato, tehát max onkológiai kezelést fog kapni, de tisztában vagyok vele, hogy még fog hallni. Az érdekel, hogy akinek ilyen volt, hasonló paraméterekkel mi történt ezután? A riged részletes tények érdekelnek.

Fájdalomcsillapítás ellenére is fájhat? Félek, hogy fájni fog neki, ezért szeretnék felkészülni, a lehető legjobban, hogy inkább aludnjon, mint fájjon neki..



2023. okt. 22. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik kollégámnál diagnoztizáltak hasnyálmirigy rákot, másfél hónap mulva meg is halt szegény, hogy mennyit szenvedett azt nem tudom mert a diagnózis után már betegállományban volt.


Ez egy nagyon gyorsan gyilkoló rákfajta sajnos.


Sajnos ez van.

Sok erőt és kitartást kivánok!

2023. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak vastagbél, tüdő, máj,mellékvese,hasnyálmirigy.


Januártól kapja a kemót. Még ellátja magát. Egyedül él

2023. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:O
2023. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem irom le. Sok ero kell.
2023. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Vőlegényem hasnyálmirigy daganatban halt meg 2018-ban. Nem lehetett műteni 2 hetet adtak neki az orvosok. 4 és fél hónap után győzött a betegség. Áttét volt több szerven. 4 óránként morfiumot kapott, valamint a végén 2 óránként tramadolt a morfium mellé. Szerintem senki el nem tudja képzelni milyen fájdalmat élnek át ezek a betegek. A vőlegényem a morfium ellenére a haját tépte fájdalmában és ordított már a végén. Kegyetlen volt az egész, hogy nem tudtam rajta segíteni. Végig mellette voltam de nem kívánom senkinek azt az érzést. Eltelt azóta lassan 6 év de nincs olyan nap,hogy ne legyen eszemben.

Sajnálom Édesapád. Erőt és kitartást kívánok a családnak.

dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg 5., megkérdezhetem, hány éves volt?

Sajnálom :(

dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!