Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik, hogy valaki kezelni...

Létezik, hogy valaki kezelni tudja a betegségét?

Figyelt kérdés

Diagnózisom szerint egy beteg lennék, ám én ezt nem látom. Oké, sokat beszélek néha, igen néha arrogáns vagyok. Úgy érzem, hogy én ezt tudom kezelni, néha szándékosan vagyok nyers és sértő. Nekem így jó.

Mi lesz? Komolyan egyszer elmegy az eszem? Jelenleg még nincs így. Gyanús ez az egész, van az a pénz amiért velem ezt akarják elhitetni. Lehet a zavaró állampolgárok közé tartozom, és ez lesz a vége számomra. Nem tudom,hogy mit gondoljak. Mit is vár el a hatalom, hogy gondoljak, mert ugye a kapitalizmus egy irányított és manipulált vállalkozási forma. Kinek hol a helye, vajon a helyeden vagy? Ki szerint van a helyed ott ahol vagy, vagy lenned kéne? Igen, ezek miatt lennénk beteg, hurrá.

Ha kell teljesen ,,normális" vagyok amit elvár a társadalmi kör, de az nem én vagyok. Én igen, szívesen hangoskodom, miért bűn ez.. Ki figyeli ezt meg, ki kötelez rá, hogy egy normát vegyek fel. A társadalmi réteg mely közösség tagja lennék, de hát ők is irányított emberek.



#diagnózis #figyelés #mentális #Gyógyszer ajánlott
2023. okt. 23. 00:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Paranoid szociopata, indulatkezelesi problemakkal, aki nem szedi a gyogyszereket sem. Idealis szomszed, csaladtag, munkatars, tenyleg.


Majd ird meg merre laksz, hogy veletlenul se jarjak arra. Arra azert vigyazz, hogy mindig van egy nagyobb gorilla es ha egyszer rossz emberbe kotsz bele, esetleg beled allhat valakinek a jobb okle vagy epp a bicskaja.

2023. okt. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!