Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fogyatékosságokat ezeket a...

A fogyatékosságokat ezeket a szindrómákat ha nincs külső jelük hogyan vesszük észre mint a down szindrómánál,vagy a williams szindrómánál és egyebeknél ahhol látszik kívülről egy emberen hogy betegek és sérültek!?

Figyelt kérdés

Hogyan ismeri fel egy ember magában azt ha autista skizofrén vagy más zavarban kínlódik és szenved!?

Engem mindig szivattak bántottak és támadtak szidtak szidalmaztak.

Játszottak és szórakoztak én velem

A szüleim meg nem tudtak segíteni meg óvni ettől!!!

Rajtam nincs külső jel de mégis van valami zűrzavar én bennem tisztelt felhasználók.

34 éves vagyok és fiú nemű emberke.



#zavar #Külsőjel
2023. okt. 24. 17:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Állandóan állandó jelleggel mindig tartottam magamat inkább ez tizenéves koromtól van

Ellőtte meg csak még többet bántottak fizikailag és lelkileg verbálisan is.

Nagyon feszelyélyezettséget feszültséget érzek magamban mind a mai napig ettől a megfeleléstől

Nagyon más vagyok másmilyen de azt nem tudom hogy mitől.

2023. okt. 24. 17:10
 2/8 A kérdező kommentje:

Kihatott ez az egész a belső szerveimre beteg is lettem

Igen ezekre a pszichoszomatikus betegségekre gondolok én.

2023. okt. 24. 17:11
 3/8 A kérdező kommentje:

És nem kell a lealacsonyító duma a lekezelő lenéző szöveg, hogy jajj csak biztos az elkényesztetéstől van ez az elkényesztetettség az oka!!!

Mert azért elmentem alkalmi munkákra az is nagyon nehéz volt és mind a mai napig a megoldáson agyalok és próbálkozok ezzel azzal amazzal evvel avval.

2023. okt. 24. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nagyon ne keverd itt a különböző szakfogalmakat. Se az autista se a skizofrén nem tudja megállapítani magáról, hogy az, az előbbi egy speciális spektrum zavar, az utóbbi mentális betegség.

Mi a konkrét probléma? Ha te sem tudod megfogalmazni pontosan, miben vagy más, keress szakembert, pszichológus, pszichiáter, háziorvos ad beutalót.

Feszültség, szorongás, megfelelés, mindeképp keress pszichológust.

2023. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megfejteni nem tudom magamat még mindig!!!

Pedig töröm rajta a fejemet higyjék el!!!

2023. okt. 24. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Dokit keress.
2023. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem önmaga ismeri fel (habár sok a divat autista), hanem mások gyanúsítják nála ezeket, és tanácsolják, hogy menjenek el diagnosztizáltatni magukat.

Autizmus diagnózishoz szükség van egy olyan személyre is, aki kiskorod óta ismer, és őszintén válaszol a kérdésekre. Egy pár helyen van felnőttek számára; kérdezd meg a háziorvost!

Skizofréniához kell egy pszichiáter, aki kikérdez a tünetekről, és gyógyszert is ír.

2023. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beilleszkedési zavarod van, ez lehet autizmus.

Kommunikációval, különösen nonverbális kommunikációval hogy állsz? Tudsz hangsúlyt értelmezni, arckifejezéseket olvasni? Vannak, vagy voltak nehézségeid átvitt értelmű kifejezésekkel?

Mennyire vagy rugalmas? Például, ha valamiért át kell rendezned a napodat, vagy közbejön valami.

2023. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!