Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lepedékes nyelv, rossz szájíz/...

Lepedékes nyelv, rossz szájíz/szájszag, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, gasztroenterológus, novemberben jutok el az orvoshoz. De addig is érdekel, hogy mitől van az, hogy állandóan fehéres sárgás lepedék van a nyelvemen, amit 100%-ra nem tudok eltávolítani, és kellemetlen szaga is van? Ráadásul h valamennyire el tudom távolítani, egy pár óra alatt visszajön. Más tünet, néha ég a gyomrom, illetve csomószor fogmosás ellenére is kellemetlen sokszor a leheletem. Mintha a gyomromból áramlana fel valami. Nagyon rossz így lenni, valakinek volt már hasonló? Mi lehet ez? Előre is köszönöm!

25/F


2023. okt. 24. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
candida. féregtelenítő kúra után eltűnnek.
2023. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez leginkább gyomor-bél probléma lehet, reflux, esetleg záródási rendellenesség. De az orvos tud majd vizsgálatok alapján többet mondani.
2023. okt. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jujj, de okos vagy 1-es! A Candida egy gombaféle, nem féreg.
2023. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 A benned élősködő férgek/élősködők írták ki belőled ezt? A féreghajtók kinyírják a fungikat is.
2023. okt. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!