Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez már így fog maradni?

Ez már így fog maradni?

Figyelt kérdés
59/F vagyok, s reggelente mindig derékfájással kelek. A bal csipőm olyan szinten fáj, hogy alig tudok járni, lesugárzódik a lábamba, s a bal lábamon a 3-4 lábujjam állandóan el van zsibbadva. Gondolom, valami idegszál becsípődésem van. A kérdés az, hogy ezzel lehet valamit kezdeni? Orvos kell, vagy házi praktika, vagy törődjek bele. Fájdalomcsillapítót szedek marékszámra, a nejemmel kenetem valami kínai vacakkal, de semmi javulás. Az orvos mit tud tenni?
2023. okt. 27. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd megmondja.
2023. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akar gerincserv is lehet, erdemes megnezetni. A zsibbadas aggaszto.


En alternativ megoldaskent csontkovacsot ajanlanek, mert elkepzelheto, h a rossz tartasbol, elmozdult csontok, izeletekbol adodik a fajdalom.

Tovabba egy nagyon jo baratomnak gerincservet diagnosztizaltak. O edzessel, uszassal olyan szinten megerositette a hatizmait, h gyakorlatilag atvettek a terhelest es nem kellett megmuteni.


Milyen munkat vegzel? Fizikai vagy ulo?

2023. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez isiász. Lehet porckorogsérvtől a rossz mozdulatog bármitől. Ágyazz le a padlóra aztán irány a doki hétfőn.
2023. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg isiász! Azt hittem lebénulok mikor nekem volt...Én kaptam az ügyeleten valami szűrőt,az tiszta jó volt, aztán a háziorvos írt 2 fajta gyógyszert és két hét múlva kutya bajom.
2023. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!