Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Átlátszó, nyúlós váladék...

Átlátszó, nyúlós váladék mitől lehet? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Napközben többször köhögnöm kell, szárazköhögés és néha egy nagyon kevés (általában estefelé) kézzel megfogható átlátszó, nyúlós váladék is távozik. Nagyon kevés, de látható és nyúlik, átlátszó. Napközben sokszor érzem, hogy száraz a szám és olyan mintha folyamat valami ingerelne, de nem nagyon azaz köhögnöm nem mindig kel. Néha van, hogy elmúlik az inger. Éjszaka és reggel általában nincs ilyen baj vagy nem észrevehető.


19/F


2023. okt. 27. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Slejmnek nevezik.
2023. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most csak tippelek: talán a hideg őszi levegő irritálja a légcsöved, esetleg ha dohányzol, az is okozhat léghámsejt irritációt, ami átlátszó, mert nem fertőző, vagyis nem gennyes. Lehet enyhe vírusos fertőzés is. Ősszel gyakori a virózis. Nekem is szokott ilyen lenni a hideg miatt és én decasept tablettával próbálok fertőtleníteni, legyen az bármi is. Hátha neked is segít. Gyógyulást kívánok!
2023. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!