Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hosszan tartó hurutos köhögést...

Hosszan tartó hurutos köhögést mi okozhat?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem 9 éve dohányzom de azelőtt sosem volt ilyen. Most már 3 hónapja nagyon hurutosan köhögök, éjszaka is. A 3 hónap alatt egyébként volt léguti betegségem de arra kaptam antibiotikumot, amit jó sokáig szedtem. Viszont ez a hurutos köhögés nem múlik..

nov. 3. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a tüdőleletek teljesen negatívak, akkor egyértelműen kezdődő gyomortartalom reflux.
nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam tüdő orvosnál sajnos nem tudom
nov. 3. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a sok antibiotikum váltotta ki a nyelőcsőfekélyt, ami már több mint 7 éve idegesítően köhögtet. "A savblokkoló tabletta majd elmulasztja" - a túrós lópikulát - azt!
nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 nyelőcsőfekély? Az milyen tüneteket okoz neked? 😲
nov. 3. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:

A nyelőcsőből szivárog a hurut és gyakran idegesítő köhögést okoz. Nem, vagy csak ritkán érezni savasnak, ezért tüdőbajra gyanakszik az ember.


Negyvenes éveimre egy krákogó nyolcvanévesnek érzem magam tőle. Fogalmam sincs, hogy egy esetleges élettárs hogyan viselne el engem ilyen undorító nyavalyával.

nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!