Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nyakrögzítő éjszaka alvás...

A nyakrögzítő éjszaka alvás közben is ellátja a feladatát? Vagy létezik külön alváshoz?

Figyelt kérdés
1 éve volt autóbalesetem. Ostorcsapás effekktusú nyaksérülést szereztem. Már kezdett múlni a fájdalom, de a napokban alvás közben egy izomgörcstől félrerántódott a fejem, olyat reccsent azt hittem kitörött, arra keltem. Azóta minden éjszaka ha rossz pozícióban van a fejem roppan egyet es faj. Nap közben elvagyok vele mert nem teszek rossz mozdulatokat, nem is tudnam nagyon kotekerni a nyakam mert be van szűkülve. De éjjel nem tudom kontrollalni alvás közben és sokszor megrandul a rossz poziciotol. Ezert kellene ejszakara valami nyakrögzítő. Csak nem tudom létezik e ejszakai, vagy lehet e benne aludni?
2023. nov. 3. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Van ilyen,nekem a rematológián írták fel,nyaki sérv miatt.

Érdekes neve van,pávián gallér .Jól lehet ebben aludni,napközben is használni.

2023. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi. Neten nem talaltam semmit amikor beirtam a keresobe hogy pavian rogzito. Illesztenel be legyszives linket hogy hogyan nez ki pontosan? A netrol szeretnek rendelni mert ha szakorvoshoz kerek idopontot hogy ilyet irjon fel nekem, az kb jovo ev, addig kitorom sajat nyakam ejjel egy izomgorccsel.
2023. nov. 4. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!