Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a fiam, hogy...

Hogyan vegyem rá a fiam, hogy hordja a nyakrögzítőt?

Figyelt kérdés

16 éves fiamnak egy gerincprobléma (nem baleset) miatt kb. három hónapig folyamatosan nyakrögzítő készüléket kell viselnie. AZonban észrevettem, hogy ha nincs itthon, vagy éjjelre, gyakran leveszi a nyakrögzítőt, és ez sajnos hátráltatja a gyógyulást. Tudom, hogy ez nem egy kellemes dolog, és néhány cikizés is érte, de fontos lenne, hogy hordja. Többször beszéltem már vel erről, akkor mindig megígéri, hogy nem veszi le, de nem igen tartja be.

Hogyan tudnám rávenni, hogy hordja rendesen a nyakrögzítőt, ti milyen megoldást javasolnátok?


2015. okt. 14. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én keményen szankcionálnám, ha nem hordja. Ez nem cikiség kérdése, hanem KELL!
2015. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szépen magyaráztad neki, hogy nagyobb gondja is lehet ennél??

vagy már eljutottál flegma szintre is, hogy jól van b+, akkor bénulj le, ne horjdad.

Vallami ijesztő kutatást tennék elé amúgy

2015. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy azért kell hordani a nyakrögzítőt, mert különben olyan gerincsérülése lesz, hogy a farka sem áll fel soha többé. (hazugság, de azt lehet féltené annyira hogy kibírja ezt a pár hetet)
2015. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2015. okt. 14. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!