Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan betegség amitől...

Van olyan betegség amitől ‘kilyukad’ az ember?

Figyelt kérdés

‘Édesanyám’ menthetetlen alkoholista, már 1 éve nem láttam. Rengeteget iszik és dohányzik. Messengeren szoktam vele beszélni hébe-hóba, amikor látom rajta hogy nem részeg.

Ma hajnalban küldött egy képet az oldaláról, hogy van rajta egy lyuk, és azt írta hogy beteg. Nem tudom pontosan hol lehet az a lyuk, de szerintem valahol derék tájt. Olyan mint egy friss seb, de nem vérzik és elég mélynek tűnik. Lehetséges hogy valami olyan belső szervi betegsége van amitől ez történt vele? Máj vagy valami?

Aggódok érte, de azt sem tartom kizártnak hogy részegen elesett és akkor szerezte a sérülést. De akkor nem azt írta volna hogy beteg, hanem mondjuk azt hogy megsérült. Bocsi ha hülye kérdés de tényleg aggódok érte és laikus vagyok a témában.:(


2023. nov. 6. 06:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Utánanéztem és olyan mint egy fekély. Az mitől lehet? Súlyos probléma?
2023. nov. 6. 06:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igazából belülről szokott a gyomor kiszakadni de azt megérezné és nem lenne alkalma képet küldözgetni. Illetve alkoholepilepsziája is lehet ha ennyire súlyosan alkoholista és annál akár ott is maradhat. Ilyen külső lyukat nem tudom mi tudna okozni vagy hogyan történhet.
2023. nov. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet fekély, lehet felfekvés is, ha sokszor kiüti magát és sokat fekszik, nincs meg a megfelelő higiénia.
2023. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan is van, hogy valakinek a beléből egy csatorna nyílik kifelé. Ez elég súlyos dologra utalna.
2023. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!