Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas a vernyomasom?

Magas a vernyomasom?

Figyelt kérdés

19/L

Tegnap este óta erzem hogy szedulok tegnap este megmeretem a vernyomasom volt 149 utana 120 most megmértem megint 149.


De nekem nem szokott magas vernyomasom lenni.

Ez mitől lehet most?



2023. nov. 7. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Front érzékeny is lehetsz.
2023. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

A vernyomas nem egyerteku. Mi 149? A systolic (felso altalaban) vagy az also (diastolic)? Vagy netan 3 erteku (legtobb eset) vertikalissagban mutatja az ertekeket? Akkor meg most mire gondolsz?


Egy erteku vernyomas nincs. Tanulja mar meg mindenki. Komolyan. 50 evesek is mondanak ilyeneket es nekem 27 eves letemre kell kijavitanom, hogy egyerteku vernyomas nincs. Max pulzus. De hallgat a lof*sz az 50 eves a 27 re...

2023. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 tudom tudom csak nem jegyeztem meg az összes számot csak az elsőt. Azt hiszem valami 149/113/88
2023. nov. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!