Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Benőtt a körmöm a lábamon...

Benőtt a körmöm a lábamon kitéptem azóta eltelt 5 nap de gennyes meg piros és faj kaphatok vérfertőzést ?

Figyelt kérdés

nov. 9. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha közben szexeltél egy közeli családtagoddal, akkor már kaptál is. Ugyanis az a vérfertőzés.


Amire te gondolsz az a vérmérgezés és nem valószínű. Fertőtlenítsd le, nyomd ki a gennyet és kendbe tetránnal vagy más antibakteriális kenőccsel.

nov. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem kaphatsz, csak ha a szervezeted nagyon le van gyengülve, időskor, AIDS, alultápláltság, akkor minden seb rothadáshoz vezet
nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ne,semmi gond,ez ilyen. Nekem is volt már,kinyomkodtam a gennyes részt,elmúlt magától
nov. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Vérfertőzést nem kaphatsz, a seb fertőződhet el. Ha van otthon betadine, azzal kend be naponta, és ne húzz zoknit a lakásban, hagyd szellőzni a lábadat.
nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Talán vérmérgezés voln a a kérdésben, de nem jó megvárni, el kellene menni egy orvoshoz, aki segít.Jó a Betadine, jó a kék kenőcs, de ha már nagyon gennyezik, ne játssz vele.Orvos.
nov. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
71%

Orvos! Nem játék, súlyos szepszis is lehet belöle!!!

Lábujjadba is kerülhet, hogy rosszabbra ne is gondoljunk..

nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 librikus ***** válasza:
ereggy orvoshoz mielőtt levágják a lábadat!
nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Gondolom elmúlt magától
dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Te nem vérmérgezésre gondolsz?
jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!