Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Begyulladt fül okozhat ilyen...

Begyulladt fül okozhat ilyen tüneteket vagy ez más?

Figyelt kérdés

A piercingtől begyulladt a fülem. Meg van már egy ideje az ékszer, de nem volt ennyire még begyulladva, amikor szúrták akkor se. Az gondoltam nagyon megnyomódott éjjel amikor ráfeküdtem, de már nem tudom mi lehet. Tegnap arra keltem, hogy nagyon fáj a fülem és a fülem alatti nyirokcsomó ki van dudorodva és fáj. Ma reggelre már a torkom is fájt, megnéztem és olyan mintha gennyes mandula gyulladásom lenne, reggel még csak azon az oldalon, ahol a fülemmel is baj van, mostmár úgy nézem kezd átterjedni a másik oldali mandulámra is.

Okozhat ilyet ez a csúnyán begyulladt fül piercing, vagy ezt már más okozza? Természetesen kivettem a piercinget és kezelem a lyukat, az már talán kezd jobb lenni.



nov. 8. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor a fül -orr- gégészeti ügyeleten voltam és volt ott egy nő előttem aki azért volt ott mert begyulladt neki attól.Mindkèt fülèbe volt.

Beszélgettem vele,be is volt kötve az egész feje.

Èn csak ennyit tudok neked mondani erről

nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A piercinget takarítod gyakran?
nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szoktam, de most lehet elmaradt, meg arra is gondoltam hogy koszos volt a kezem, nem tudom, de nem is az a kérdés, hogy a fülem mitől gyulladt be, hanem, hogy a nyirokcsomóm meg a mandulám mitől, lehet-e hozzá köze.
nov. 9. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!