Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betéptem a lábkörmöm kb 5...

Betéptem a lábkörmöm kb 5 napja azóta begennyesedet elég csúnya és begyulladt . És valószínű hogy vadhús is lett rajta . Hétfőre kaptam a dokihoz időpont viszont zsibbad a lábam a combomig utánna olvasgattam írták ott a vérmérgezést , mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem ettől a lábzsibbadástól

nov. 9. 10:26
 1/8 anonim válasza:
17%
borotva pengével a benőtt oldalon kb 5mm a szélétől bemetszed a körmöt és egy csipesszel kitéped , tehermentesíted a sebet
nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne nyúlj a sebhez, csak a doki!

Steril kornyezet, eszkozok kell hozza ha szakertelmed es tapasztalatod meg is lenne.

Ha nem tudsz addig varni, menj el surgossegire

nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
hagyad má he steril környezet ,2dl páesz lehúzod oszt agyad neki ,felderítő nem sír bameg kikapja a körmit oszt kész he
nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a combodig zsibbad a labad a helyedben elmennek az ugyeletre
nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tetran kenőcs,erre való.

Ne kezd el vagdosni meg piszkálni.

A kenőcs leviszi a gyulladást pár nap alatt, akkor ha kiáztatod a lábad, már ki tudod fordítani a beszakadt köröm részt.

nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha a köröm benne van a sebben akkor azt kenegetheted bármivel ,addig nem fog javulni amíg ki nem szedik .A tetran csak akkor használ ha nincs utánpótlása a kórokozóknak .
nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet kérdező?
nov. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Életben vagy kérdező?
jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!