Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szúrhat a fülem? (Leírás!)

Mitől szúrhat a fülem? (Leírás!)

Figyelt kérdés

1 hónapja fülkürthurutom volt. Ez elmúlott kb 3 nap alatt, azaz megszűnt a dugulás, pattogás, dymista orrspray segítségével, kb 3 hete tünetmentes vagyok a most leírtakon felül.


2x voltam füllorrgégén, azt mondta nem lát semmit, minden jó.


Pár hete pár napig, majd elmúlott és most megint pár napja furcsa tünetek jelentkeztek:


Ha böfögésszerű dolgot csinálok, inkább csak a reflex van meg, de nem klasszikus böfögés akkor a bal fülemben szúrást érzek.

Ha befogom az orrom és kipukkantom a füleimet akkor is érzek a pukkanás pillanatában egy kis szúrást bal oldalon majd amikor csak fujom-fujom pár másodpercig már jobb.


Illetve néha ha elhúzom nagyon erősen a fülkagylómat egy bizonyos irányban akkor is van ez az érzés, de nagyon minimálisan, nem tudom megmondani hogy pontosan ez ugyanaz-e.


FONTOS:

- Nem erős fájdalom, gyenge, de érezhető.

- Nem ég, viszket, stb, hanem szúrás érzete van!

- Ez a tünet az első és a második ellenőrzéskor is volt, mondtam, belenézett mikroszkóppal is, de azt mondta nem lát eltérést.


Valaki tudja mitől lehet?



nov. 9. 17:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve ez a fülem nyeléskor nem pattog, azaz nem ad hangot a jobb az igen. De más tünet, dugulás, stb nincsen!
nov. 9. 17:49
 2/2 A kérdező kommentje:
Hol vannak az orvosok? A másik kérdésemnél olyan sok volt. ;
nov. 13. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!