Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az alábbi két betegség /...

Az alábbi két betegség / állapot közül melyikkel élnél inkább?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy számotokra melyik állapot elviselhetőbb.


1. epilepsziád van, viszont van rá gyógyszer amivel teljesen tünetmentes lehetsz; ettől függetlenül a tudattal kell élned, hogy van egy ilyen betegséged ami sosem fog meggyógyulni és mindennap be kell venned rá a gyógyszert


2.a karod megsérül egy baleset következtében és a letöbb irányba képes leszel mozgatni, azonban bizonyos szögekben nem tudod majd használni, viszont van rá valamennyi esély hogy teljesen rendbe jöjjön a karod vagy hogy javuljon az állapota



nov. 14. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En a 2.-t valasztanam. Persze ha valami fizikai munkas vagy akrobata lennek, akkor nem biztos...
nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén szólva egyik sem tűnik elviselhetetlennek. Más miatt szedek folyamatosan gyógyszert, egy időben pont epilepszia ellenit, tolerálható volt. A második helyzetnél meg a javulás lehetősége megnyugtató + önmagában sem tűnik súlyos korlátozottságnak. Amúgy inkább az elsőt választanám, mert azt már ismerem.
nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Habár nincs az epilepsziával semmilyen tapasztalatom. Azt tudom, hogy ma már gyógyszeresen jól kezelhető.


Viszont nagy manualitást igénylő munkám van, valamint kreatív is vagyok. Valamint fontos számomra, hogy másokat is el tudjak látni (pl kisgyermek). Jelenleg egy ganglion miatt nem tudom 100%-ban kihasználni az ügyetlenebbik csuklóm forgástengelyét, valamint nagyobb terheléskor fáj. Önmagában ez nagyon zavar tudat alatt. Kezelve lesz, de egyelőre a munkám miatt halasztanom kell.

nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Én kint a szabad ég alatt élem az életemet. Nyugger létemre is folyamatosan kint tevékenykedek. Ennek tükrében nyilván a 2-t kellene választanom, de én inkább az 1-re szavazok. A karom bizonyos fokú korlátozottságát minden bizonnyal megtanulnám különféle trükkökkel kompenzálni, de a gyógyszerektől eleve idegenkedem.
nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!