Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Crohn betegség mindig magas...

A Crohn betegség mindig magas CRP-vel jar?

Figyelt kérdés
Harom honapja szenvedek hasfajassal hasmenessel. Crp normal Calprotectin is. Hasnyalmirigy elasztazom lett alscsony de lehet a hasmenes miatt. Lehet ez Crohn alacsony Crp mellett vagy kizart?

nov. 15. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Azt itt senki sem fogja tudni megmondani, a Crohn betegséget máshogyan diagnosztizálják. Maga a CRP általában csak akut szakaszokban magas.
nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Képalkotó vizsgàlat kellene, a labor önmagàban nem jelent sok mindent.
nov. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kalprotentin pontosabb,magan laborba 10wzer forint.
jan. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem anno azt mondta a dokim, hogy a verbol CRP nem biztos kimutatja, de ha magas a calprotectin 120< akkor gyanakodni lehet ra. De barmilyen mas eredetu gyulladasra igazabol.

De engem borderline eredmennyel is lehet megtükröznének, 72 lett. Picit be vagyok azert sarva nem mondom.. :D

ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!