Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegsége és sérülése...

Milyen betegsége és sérülése lehet olyan gyerekeknek akik nem tudják a bölcsődébe és az óvodába lefoglalni magukat a játékokkal és mindig foglalkozni kellene ő velük(mindig csak hisztizik cirkuszt és fesztivált csinál maga körül)!?

Figyelt kérdés

Most felnőtt koromban sem tudom sokkal jobban elfoglalni magamat fura különös különc szerzet voltam mindig is világ életemben állandóan állandó jelleggel még most is.talán ez egy kicsit jobban megy most mint mondjuk akkor még nagyon régen.(az elfoglaltság)

Felnőttként nem csak gyerekként is igényelném azt,hogy foglalkozzanak én velem mások akik normálisak és rendesek is irányomban én velem szemben!!!



2023. okt. 20. 15:51
 1/2 Tehetség másként ***** válasza:
Egy dologból nehéz diagnózist javasolni, de az autizmusnak (régebben Asperger-szindrómának nevezett verziónak) nézz utána szerintem. Nehéz lehet miatta a strukturálatlan szabadidő eltöltése, ebben segíthet valaki más, lehet, hogy ezért igényled.
2023. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ önnek mindenjót kívánok önnek is viszlát
2023. okt. 22. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!