Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » ADHD kivizsgálása hogyan...

ADHD kivizsgálása hogyan működik? Van ingyenes vizsgálat?

Figyelt kérdés

Több online tesztet is kitöltöttem, átbeszéltem a dolgokat a párommal, és attól tartok hogy ADHD-és vagyok...

Lényegében az összes tünetet átbeszéltük.


Figyelem zavar, szétszortság, feledékenység, és idegeskedés az ami nagyon erősen mutatkozik meg rajtam.


Beszéltünk arról, hogy talán ki kéne vizsgálni... De nem tudom mennyire érné meg.

Úgy hallottam hogy 200-400ezer is lehet egy kivizsgálás,amire jelenleg nem futja, de ha mégis akkor...mi lenne??


Talán az hogy "megnyugvást" éreznék afelől, hogy nem szimplán ügyetlen, vagy hülye vagyok, hanem tényleg nem stimmel valami velem.

Nem tudom mennyire érné meg...


De mégis ott van bennem, hogy... Tudni akarom. Legalábbis az egyik felem ezt akarja.

De ha kiderül hogy igaz a gyanúnk, akkor nem hogy előre lépnénk vele, hanem kilómétereket vissza.

Már így is Epilepsziás vagyok, amiről halgatnom kell, mert akkor nem kapnék munkát...


Őszintén nem tudom milyen válaszokat várok.. Leginkább magammal veszekszem...



2023. nov. 17. 22:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
le lehet szavazni a válaszom nyugodtan :D ettől függetlenül még igazam van, 5+ éve foglalkozok vele.
dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
61%
(és én is diagnosztizált vagyok, csak megsúgom.)
dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!