Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik a limfóma tüneteivel...

Létezik a limfóma tüneteivel egy szelídebb betegség, ami összetéveszthető vele? Duzzanat a nyakon, éjjel izzadás, fogyás?

Figyelt kérdés
nov. 20. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű nyirokcsomó gyulladás, kezeletlen a test egyéb részén található gyulladás miatt. Pl. fog vagy íny gyulladásos betegsége.
nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az is okozhat izzadást, fogyást?
nov. 20. 08:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki.
nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem az okozta
nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
nov. 20. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Tavasszal megjártam ezt a kálváriát. Duzzanat a tarkón. Izzadás. Fogyás. Nekem még a kritikus laborérték is szar volt. De nem daganat volt végül, nem is nyirokrendszeri betegség. Szóval lehet persze. Nekem egy emésztőszervi betegségnek volt az előszele a nyirokduzzanat meg a tünetek.

Azért figyeljed.

nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mi volt a baj végül?
nov. 22. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem vastagbél - és vegbélgyulladás. Hogy emiatt duzzadt-e meg a nyirokcsomóm,ki tudja, elképzelhető,mert azzal egyidobe indultak az emésztőszervi panaszaim, ahogy a duzzanat megjelent. 1 hónapig volt tapintható.

Fontos,ha mozgatható, akkor nem tumor.

Ja és ezt itt olvastam gyakorin,elvileg mindenkor igaz,ha alkoholt iszol,másnapra fájni fog az adott nyirokcsomód,akkor az szinte biztosan daganatos sejt miatt.

Egy lány ez alapján tudta meg,hogy daganatos. Ivott sört,majd másnap a duzzanat fájt neki. Elment, biopszia,minden igazolta. Azóta jól van. Azt is tudni kell,hogy jól gyógyítható fajta ha időben észreveszik.

A tüneteid egyebkent ezer ok miatt lehetnek. Stressz is.

nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mi volt az a kritikus laborérték ami rossz volt nálad?
nov. 25. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!