Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Életemben először készítettek...

Életemben először készítettek kimondottan a ludtalpamra talpbetétet. Sport betét ( kemény). 3 napig volt rajtam de jobban fáj a lábam, mint előtte most! Ezek szerint ez nem jött be vagy lehet hogy az elején jobban fáj egy ideig?

Figyelt kérdés

nov. 26. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A betét a z egészséges formát hozza. Neked lúdtalpad van, annak idő kell, míg javít rajta a betét.

Nem mondták, hogy fokozatosan kell hozzászoknod? Pl naponta párszor 1 órát, majd kettőt, stb.

nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossz érzés, akkor vissza kell menni oda, ahol készítették és megnézetni, mert nem biztos, hogy jelenleg optimális, utána kell igazítani adott esetben.
nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fokozatosan kell hozzazokni.

Most 3 napig ne hordd. Utana kovetkezo 3 napon hord fel-1 orat. Utana kovetkezo harom napon kb 3 orat. Stb stb. Ne akard rogton egesz nap hordani. Hozza kell szoknia a labnak. Ezt csodalkozom h nem mondtak el ott ahol csinaltattad

nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál.

Sajnos nem mondták és mivel erőteljes gyaloglás folytatok ( heti 30 - 40 km) egyből a lábamra vettem és már aznap végig rajtam volt és este el is mentem gyorsgyalogni vele.

Egyfolytában használtam 4 napon keresztül.

Akkor lehet hogy ez a baj, hogy hozzá kell szoktatni a lábfejemet.

Azt hogy kellene csinálni szerinted? Köszönöm, hogy írtál.

nov. 26. 10:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Most olvasom hogy hogy kellene, amit írtál.
nov. 26. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Vannak kétségeim aziránt, hogy ezeket csak úgy bele lehet tenni egy olyan cipőbe, ami viszont nem lúdtalpra készült. Mármint nyilván belemegy, viszont emiatt emel, máshol szorít stb.
nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!