Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vitamin készítmények...?

Vitamin készítmények...?

Figyelt kérdés
Az elmúlt igen hosszú időszakban igen kemény éhezések sokaságát éltem át. A szervezetemből Teljesen Biztos, hogy mindenfajta vitamin kiürült. A kérdésem az, hogy ilyen esetben lehet-e "kanál számmal" fogyasztani a vitamin (multivitamin készítményeket)?

dec. 3. 03:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem érdemes, nem fog felszívódni.
dec. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes!
dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb vitamint egy kis tasakban találod, ami feltölti a szervezetedet. A tablettákat felejtsd el, mert ahogy írták is; majdnem nulla a felszívódás.
dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tablettakat elfelejteni, es foleg azokat amik gyogyszertarban kaphatok. Bio kornyeken kell korbenezni. Epp 3 hete voltam belgyogyasznal o tanacsolta hogy a GAL termekeket/ vitaminokat szedjem ( van csepp illetve kapszula formajaban is) de a multivitaminokat kapasbol felejtsjuk el mert ugye van ami vizben van ami zsirban oldodik es ha ezt belevisszuk egy tablettaba valamelyik nem fog felszivodni de inkabb egyik sem…


Mindent szepen kulon megvenni, es elotte egy labor megnezni mi az ami hianyzik majd orvossal konzultalni hogy mibol mennyit kell szedni

dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat.


Bocsánatot kérek, hogy ilyen soká reagálok, nem szabadkozok.


A tabletták miért rosszak? Miért nem szívódnak fel?


dr. Lenkei Gábor nagy dózisú vitamin, nyomelem és ásványi anyag készítményeire (akárcsak külön-külön is) mit tudtok reagálni?

dec. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!