Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a legjobb c-vitamin...

Melyik a legjobb c-vitamin készitmény?

Figyelt kérdés
Minap vettem nutriversumos c-vitamint 1000mg lenyelös tabletta formában. össze tevök között talkum is volt sajnos ezt csak most vettem észre, nem tünt fel a boltba.Meg néhány olyan ami hasmenést is okozta ami nekem nem a legjobb, crohn miatt. kérdésem az lenne a piacon jelenleg melyik c-vitamin a legjobb? amiben nincs sok ártalmas összetevő és biztonságosan lehet szedni 500-1000mg lenne a legjobb/adag.

#vitamin #C-vitamin #azbeszt #talkum #táplálékkiegészitöő
nov. 13. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig elolvasom, hogy mi van benne és abból az akciósat veszem, de mindig más gyártót. A c-vitamin az mindenhogy c-vitamin. Olyan nincs, hogy az egyik gyártónak jobbak a c-vitamin molekulái :D Az adalékokban térnek el, de pont ezt szoktam gondosan kiszűrni.
nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aszkorbinsav port vegyél. Amit én használok, ahhoz van csomagolva egy kis 1000 mg-os mérőkanál a napi adagoláshoz. Belekevered egy pohár nem meleg vízbe, teába, ugyanúgy 100% C-vitamin, csak töredék áron.

[link]

nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Citrom.
nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
harmadik hozzá szólonak:A citrom jó lenne csak kibas*ott drága és nem egy kilot kéne megenni belöle.De szoktam mert szeretem.
nov. 13. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokat kipróbáltam és a legjobb a YiYa C komplex, nagyon ajánlom.

Az aszkorbinsav port is próbáltam, mindig van itthon, nekem annyira nem jó, de használhatod azt is. De tényleg nagyon ajánlom a YiYát.

A honlapjukon az összetevőket is megtalálod, el tudod olvasni.

És minden nap igyál meg egy fél citrom levét, ha lehetséges.

Vagy igyál csipkebogyó teát, de ezt hideg vizes áztatással kell készíteni, nem szabad forrázni vagy főzni.

nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!