Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha megtudnád, hogy halálos...

Ha megtudnád, hogy halálos beteg vagy és mondjuk nem 80-90 százalék hogy meggyógyulsz, vállalnád a kemót, sugarat.. hogy meghosszabbítsd az életed?

Figyelt kérdés
dec. 4. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Kérdéses, hogy pontosan hány százalék. 20%-nál nem vállalnám, de 50-nél (vagy ahhoz közel) már igen
dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ha nem gyógyítható a betegség és pár évet lehetne nyerni a kezeléssel?
dec. 4. 20:31
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Életem legszebb, illetve egyetlen szép napja lenne, ha ilyen hírt kapnék. Szarnék én a kemóra.
dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
Soha nem vállalnàm a kemoterápiàt!
dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
A legtöbb beteget a kemo öli meg
dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És ha fájdalmai vannak már, mondjuk csont? Az jobb nem lesz.
dec. 4. 20:54
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
5-ös vagyok! Lehet lepontozni, tojok rá! Láttam kemoterápia miatt szenvedő beteget. Köszönöm, én nem kérnék belőle. Inkább elfogadnàm, hogy nekem ennyi időt szánt az élet. Akkor sem vetném alá magam ennek a tortúrànak SOHA!!!!!!
dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Az nem arra való, hogy meggyógyulj tőle. ✝️
dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
#8 én meg láttam kemó és sugárkezelés után meggyógyult beteget is. Nem mindenki hal bele. Szar dolog, nehéz kibírni, ebben biztos vagyok. De ha választani kell a halál, vagy a veszélyes kezelés között azért a legtöbb ember az életet választja bármi áron.
dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!