Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha megtudnád, hogy halálos...

Ha megtudnád, hogy halálos beteg vagy és mondjuk nem 80-90 százalék hogy meggyógyulsz, vállalnád a kemót, sugarat.. hogy meghosszabbítsd az életed?

Figyelt kérdés
2023. dec. 4. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Milyen "gyógymód" az, ahol az ember hányásig gyengül és kihullik a haja?

Az én olvasatomban ez súlyos életerő veszteségre utal!

Egy amúgy is legyengült (kórosan immunhiányos, ezért rákos) ember hogyan fog felépülni, ha mégjobban legyengítik?

2023. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
10-es! A legtöbb lehet, de van aki felméri a helyzetet. Sajnos az én baráti,rokoni körömben senkit nem mentett meg a kemo, így nem is hiszek benne.
2023. dec. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kemény kilátástalan a helyzetben nem tudhatod, hogy gondolkoznál, ha nem vagy benne. Egyébként a kemó sajnos nem “gyógymód” csak egy kezelés, ami vagy ér el eredményt, vagy nem. Mivel, ahogy mindenki szervezete másképp reagál egy adott gyógyszerre, plusz a rák is nagyon sokféle lehet, ezért lehetetlen egy általánosan jó kezelést találni rá. A kemó sok ember életét menti meg, egészen súlyos esetek teljes gyógyulásáról is lehet néha hallani. A túlélés szempontjából érdemes megpróbálni mindent, de jelen pillanatban én nem akarnám.
2023. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13-as! Nem akarnek másra szorulva vegetàlni, szétokàdni ájulásig a napjaim, meg a többi "jóságot", ami a kemoval jár.

Amúgy elfogadom, ha valaki vállalja, csak nem értem ,azt miért miért nem lehet elfogadni, hogy valaki nem akarnà , hogy az élete utolsó pár hónapja a kínok kinja legyen. A vége úgyis ugyanaz. Max nyersz pár évet aztán a kemo mellékhatásaként jön a leukémia, amiről ugye szívesen feledkeznek meg tájékoztatni az orvosok.

2023. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És akkor csak fájdalomcsillapítást kérnél? Kórházban?
2023. dec. 5. 18:40
 16/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha muszáj a kemo, akkor olyan terméket szednék közben, ami felerősíti a szervezetem és csökkenti vagy megszünteti a kemo mellékhatásait. De alapból nem vállalnám.
2023. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!