Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meghatározható e, egy gyerekko...

Meghatározható e, egy gyerekkorban, a túl pici, vagy a túl nagy péniszének a betegsége? Milyen gyógymódok vannak?

Figyelt kérdés
Sokakat foglalkoztat e gyakorikérdésekben az hogy valakinek felnőtt korában az átlagosnál túl nagy Pl merev állapotban 16-20 cm, vagy túl kicsi merev állapotban 8-10 cm a péniszük. Ezeknek mik az okai? Gyógyíthatók e ezek az állapotok? Továbbá ha nincsen here zacskó, annak mi az oka?
dec. 6. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pénisz méretét befolyásoló genetikai tényezőket alaposabban nem vizsgálták még tudományos szinten, mivel a szaporodásra vonatkozóan ennek eddig semmi hatását nem ismeri a tudomány. Ha ivarérett korban nincsen (jól látható) herezacskó, akkor az azt jelenti, hogy a herék fennmaradtak a hasüregben, "nem szálltak le" a testen kívülre a lágyékcsatornán keresztül. Születés után folytatódik a herék leszállása és ezt ajánlatos rendszeresen ellenőrizni, mert a lágyékcsatorna lassú elzáródása után a hasüregben maradt herék könnyen elrákosodhatnak, de egyébként is a magasabb hőmérsékleten életképtelen spermiumokat állítanak elő, így az érintett személy nagy valószínűséggel megtermékenyítésre alkalmatlan spermiumokat ürít majd.
dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiket te írsz méreteket, azok nem túl picik és nem túl nagyok, pláne nem betegség, milliók élnek boldog és kielégítő szexuális életet ilyen mérettartományban, bármit is nyavajogjanak itt a "12 centis mikropéniszem van, ezért nem kellek egy nőnek sem" balfaxok.


Extrém méreteltérések esetén vannak ilyen-olyan kezelési módok (nem gyógymódok, ezek mind fizikai beavatkozások), de macerásak, fájdalmasak, nem is túl sikeresek, szóval tényleg csak ilyen extrém esetben érdemes megfontolni, de ezt úgyis orvos dönti el, javasolja.


A herezacskó hiánya az egy genetikai probléma, nem orvosolható, ebben az esetben infertilis a páciens, esetleg impotecia problémákat is okozhat. A nem leszálló herezacskóról az 1-es írt részletesen, ott egyéni állapottól függ, hogy kezelhető-e, okoz-e bármi problémát, fertilitási problémákat pl.

dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Én kórházi bent fekvéskor észrevettem, hogy a mellettem lévő ágyon fekvő betegférfit a nővéreknek kellett ápolni, fürdetni stb. És akkor észrevettem hogy ennek a beteg férfinak nagyon pici volt a n.szerve, szinte a bőrébe húzódott meg. Na és egyáltalán nem volt neki herezacsija sem. Családja volt három két fia egy lánya. Erre a tényre a nővérek is felfigyeltek, a picire meg a nincsre.
dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!