Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet Covid, vagy inkább...

Ez lehet Covid, vagy inkább valami hasmenéses vírus?

Figyelt kérdés

Üdv!


Férjem tegnap már nem igazán volt jól, de csak annyi volt a baja, hogy fájt a feje és egyszer ment kicsit a hasa. Lefekvéskor mért lázat, csak hőemelkedése volt. Éjjel viszont egészen reggelig ment többször is, szinte víz jött csak olyan hasmenése volt. Ami megijesztett, hogy reggel csattanásra keltem fel és ájultan találtam a mosdóban. Szerencsére gyorsan magához tért, itattam, aztán aludt egy nagyot és azóta szerencsére nem volt wc-n.

Egyébként be nem lázasodott, akkor sem volt neki, fájdalmai se voltak, csak kimerültség és a hasmenés. Arra tudok gondolni, hogy leeshetett már a vércukra, vagy a vérnyomása reggelre, mivel szinte semmit nem evett/aludt és hirtelen kelt fel a wc-re menet. Természetesen beszéltünk dokival, csak diétát mondott, illetve folyadékot.


Egyik barátnőm most azt mondta, hogy ugyanilyen tünetekkel volt Covidos, valamint nála is volt ájulás mellé. Azt hallottam, hogy lehet tünete a hasmenés, de ennyire? Van akinek ugyanígy zajlott?



dec. 6. 18:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ugyanez van velem már majdnem egy hete! Múlt hét pénteken kezdődött, extrém hasmenés, enyhe láz, fáradtság és hasfájás. Az első éjszaka amikor szaladnom kellett a WC-re akkor hirtelen nagyon rosszul lettem és majdnem összeestem… háztartási keksz és Coca Cola kombó mentett meg.. azóta javult a helyzet, ma már ‘csak’ 4-szer voltam WC-n eddig. Napi 5-6 ampulla Normaflore Extrát szedek, sok vizet, kamilla teát és egy kis kólát ha fáj a hasam.
dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Három éve minden "kovid",ami régen szezonális influenza,sima téli megfázás,fosós vírus,nátha volt.Minden.A tünete is az mint minden másnak,tehát könnyű diagnosztizálni is.:D
dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#11

fu sajnálom, jobbulást! Párom már jobban van, ma csak 3x ment és az is már inkább nagyrészt levegő volt. Neki nem volt fájás, semmi, étvágya is van, csak ment a hasa..

dec. 7. 16:25
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ma teszteltünk mind a ketten, negatív lett. Már jól van, nekem 2 napja annyi van, hogy normális széklet után van enyhe hasmenés, ami fura.
dec. 8. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!