Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet kötőhártya gyulladásom?

Lehet kötőhártya gyulladásom?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 hete erőse arc- és homloküreg gyulladásom lett. Sokat bajlódtam vele eddig is, elég könnyen begyullad sajnos. Nagyon fájt napokig, alig tudtam aludni. Kihatott a füleimre, az állkapcsomra. Nyaktól felfelé gyakorlatilag mindenem fájt.

Enyhültek a tünetek, tegnap óta viszont borzalmasan könnyezik a szemem. Jellemzően mindkettő, de a jobb sokkal erőteljesebben. Picit piros, de az lehet az alváshiánytól is(fél éves kislányom nem sokat alszik éjszaka). Folyik az orrom és ahogy veszem a levegőt, valami irritálja belülről és ilyenkor érzem, hogy elkezd könnyezni a szemem. Mintha allergiás lennék, nagyon sokat hapcizok is mellé.

Nem váladékozik, vagy viszket a szemem, semmi kötöhártya gyulladásra jelemző tünet nincs szinte. Ennek ellenére lehet az? Vagy valamiféle allergia, ilyenkor? Van valakinek tippje, mit tehetnék ellene?



dec. 7. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vele orvoshoz, így látatlanban senki se tudja megmondani.
dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megyek orvoshoz természetesen, de ma nem értem el telefonon, holnap pedig csak délutan rendel. Gondoltam ha esetleg valaki járt már így és nagy valószínűséggel tudja mi lehet a gond, addig valahogy megpróbálnám enyhíteni a tünetet, ha tud rá valami praktikát.
dec. 7. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!