Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfáztak a hangszalaim vagy...

Megfáztak a hangszalaim vagy koze van hozza az e-ciginek is?

Figyelt kérdés

Hűvös van es sokat kell suli miatt kint fel alá sétálni. Es ugye mivel hegyen kell ezért az ember a száján veszi a levegőt es elég sűrűn is. Rögtön ereztem mar akkor hogy eg a tudom a hideg levegőtől es a torkomba is. Két napra ra kb jött ki hogy sűrűn kapar a torkom es kohognom kell. Slejm is van egyfolytában de van pillanat mikor egyszerűen be van rekedve a hangom es alig jön ki valami hang.(száraz is a torkom)

Na most ez a hideg levegőtől van?

(e-cigit nikotin menteset szívtam meg kétlem hogy ilyen gyorsan elbaszna a hangom)



dec. 7. 23:59
 1/3 The Bing Bang Theory ***** válasza:
Nekem akkor voltak ilyen tüneteim, mikor influenzás voltam.
dec. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

E cigi egy szar.


Kell?


Köze lehet hozzá.

dec. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Igen határozottan köze van hozzá, amiken én átmentem inkább nem írom le ide mert az e cigisektől akkora támadást kapnék hogy csak na.. pedig el kell ismernem hiányzik, igen letettem. Rengeteg pénzemet elvitt több 100EZ-et az kezdő durván egy évem alatt. Sok lötyi egyből ment a kukába és nem volt olcsó, most néha rágyújtok az analógra, de nem szívom feszt, és azzal elvagyok napi 5 szállal kb.
dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!