Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxtol hányinger meg...

Refluxtol hányinger meg étvágytalanság?Illetve sokszor belső remegés is társul hozzá,amit nem tudok hova tenni.Van,hogy több napig elhúzódik ez az egész folyamat,más is tapasztal ilyet?

Figyelt kérdés
Ha előjön a refluxom,nekem nem az átlagos tüneteim vannak hanem inkább hányinger,émelygés,étvágytalanság,viszont van,hogy elég sokáig kitart(1-2nap) aztán egyszer csak elkezdek éhes lenni..Más is tapasztalja ezeket a tüneteket? Orvos mondta,hogy ez szerinte reflux de nekem annyira nem átlagos tüneteim vannak,hogy nem tudom már mit gondoljak.
2023. okt. 15. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ludeàt írass fel. Csodaszer komolyan mondom, minden gyomorsavval kapcsolatos problémára.
2023. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!