Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt fülgyulladása...

Akinek volt fülgyulladása hogyan zajlott le? Mikor múlt el a váladékozás?

Figyelt kérdés
Szerdán délutánra bedugult a fülem, aztán fájni kezdett, hajnalban meg már folyt is belőle váladék. Csütörtökön elmentem dokihoz. Írt antibiotikumot (6 darabosat), fülcseppet, orrsprayt. Már nem annyira fáj, viszont kellemetlen, hogy be van dugulva, és olyan érzés, mintha tele lenne. Már nem annyira váladékozik, pedig tegnap elég sűrűn folyt. Ez jó jel, hogy szinte már abbahagyta?

#fülgyulladás #fülfájás #fülváladékozás
dec. 8. 12:00
 1/7 Szolovjov ***** válasza:
Nekem a hallójárat volt begyulladva. Az nem váladékozott, de nagyon fájt. Gyógyszeres kézcsíkot dugott bele jó mélyen az orvos, az segített.
dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy kicsit le lettem zavarva, hogy alig néztek meg. Csak a torkomat nézték meg, felírták a gyógyszereket, és ennyi. Ja, és megkérdezték, hogy a hallásommal van valami? Végülis azon kívül, hogy be van dugulva a fülem, nincs úgy semmi.
dec. 8. 13:08
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es, és te sima házi dokinál voltál vagy fül-orr-gégészeten?
dec. 8. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Farkas- vagy körtefecskendővel ki tudod mosni magadnak, ha (sós) meleg vizet töltesz bele.


[link]

[link]


[link]

dec. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KareszKiss ***** válasza:
Nekem 12 napja van begyulladva a középső fül. Náthás voltam, bakteriális fertőzés. A doki megállapította. Most már második napja folyamatosan szivárog a fülem. Hallásvesztés meg van. Nyomás, sistergés belül megvan. 2 hetet jósoltak a gyógyuláshoz. Eddig részlegesen folyt. Lehetséges, hogy azért folyik folyamatosan most már, mert ez más a gyógyulás utolsó fázisa?
ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmentem magán fülészetre. Fülkürt gyulladásom volt. Zyrtec-D-t írt fel, pattogatnom kellett (orr befog, száj befog, és mintha úgy akarnék fújni). Több, mint két hét volt, mire teljesen rendbejött. Én is azzal a fülemmel nem hallottam valami jó. Máig bele szokott nyíllalni a fájdalom, de nem mindennapos.
ápr. 9. 11:57
 7/7 KareszKiss ***** válasza:
Kiderült, hogy a füldugulás( erösen, gyorsan fujt orr miatt) virusos gyuladás. 3-4 napig erösen fájt a fejem is. Valoszinüleg közben már kilyukadhatott a dobhártyán( ezt orvos igazolta), azért volt, van folyás belöle. Majd, ha világos szinre vált és gyérül, akkor javulhat.. Ha valakivel ilyen dugulás történik, azonnal menjen orvoshoz és ne otthon probálja magát házilag gyogyítgatni.. Szövödmények kialakulhatnak, ha késlekedünk. Nekem most már 3 hete tart, de még csak most kezdem azt érezni, hogy hidegebb váladék folyik ki, mint korábban. Újabb antibiotikum kúra hatására, célzottan a bevizsgált fülváladék virusosságára tekintettel...
ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!