Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mifele agybaj lehet?

Mittudomen721 kérdése:

Ez mifele agybaj lehet?

Figyelt kérdés

Ha hosszasan koncentralok valamire a tekintetem elkezd felfele menni mintha fennakadnanak a szemeim vagy nem is tudom csak nezek felfele es hiaba probalok normalisan "nezni" amint "kozepre" nezek a tekintetem azonnal "felugrik" es csak bamulok felfele mint egy... Olyan negyed oraig - fel oraig tart. Tobbszor is elofordul egy nap ha nem pihentetem es tovabbra is odafigyelek valamire pl szamitogepes jatek vagy csak szimplan ha takaritok itthon. Eleinte egy furcsa rosszullet szeru erzes is tarsult hozza most igy a "100." alkalom utan az mar majdnem teljesen megszunt. Azt figyeltem még meg hogyha kozben beszelnek hozzam-kommunikalok akkor hamarabb ram jon ez a rosszullet.


Pszichiateremnek mondtam es memorizavarral tovabb lettem kuldve neurologiara csak varni kell ra eleg sokat aztan gondoltam hatha itt mar valaki talalkozott ilyesmivel. Kivancsi vagyok mi a fene ez :/ koszi



dec. 8. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:
60%
Másik neurológián is próbálkozz, hátha előbbi időpontot kapsz!
dec. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!