Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Negyven évesen agyérelmeszesed...

Negyven évesen agyérelmeszesedés vagy demencia? Vagy csak hülye voltam?

Figyelt kérdés

Pár hete már dolgozom egy pince lépcső épitésén itthon, (jóideje munkanélküli vagyok).


Tegnap viszont szinte egész nap egy vacak kézi fűrész megjavitásán ügyködtem, már a végén hegesztővel pontoztam ki lyukat egy leselejtezett szalagfűrész lapjából, hogy azt birjam munkára a kézifűrészemben, hogy legyen mivel zsaludeszkát vágni, az áthidalás betonozásához (fúrószárak nem vitték az anyagot).


Sikerült végül megjavitani a kézifűrészt, aztán vagy egy óra volt vele levagdosni méretre 4-5 darab deszkát.


Este elalvás előtt eszembe jutott mekkora hülye voltam, hiszen van dekopirfűrészem is...


Normális ez?



2023. márc. 15. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, mindenkivel előfordul. Ha naponta fordul elő hasonló, akkor lehet esetleg aggódni.
2023. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy keveset alszol, az szokott ilyent csinálni az aggyal
2023. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
Menj el kivizsgálásra, hogy megnyugodj.
2023. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon a kézi fűrészre koncentráltál.
2023. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Áh, ez csak pillanatnyi rövidzárlat. Ha demens lennél, félúton elfelejted, milyen munkát kezdtél el.
2023. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
:D Ez jó. Nyugi nincs semmi ilyesmi bajod. Legalábbis ez alapján nem feltételezném.
jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!