Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltatok-e már hasonló helyzet...

Voltatok-e már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2 hete enyhe fülfájás, nyomás miatt szakdoki cseppet írt fel. A papíron hallójárat gyulladás volt. Rosszabbodott, 1 hétre rá visszamentem, másik doki volt, teljesen egészségesnek talált. Mondta menjek háziorvoshoz. Aztán látom, hogy ezt rá nem írta ambuláns lapra. Ma délután lesz házidokim, a fülem egyre rosszabb. Házidokimat ismerve simán visszaküld majd. Sok idő mire újra lesz időpontom. Azt szeretném tudni, hogy ha volt hasonló problémátok csináltattak-e valamilyen képalkotó eljárást?

dec. 11. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Irass fel Dalacin-t a háziorvossal, ennyire csak képes, legyél erőszakos ha kell.

Magánorvosra van pénzed?

dec. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utazni kell magándokihoz és az sem azonnali. Tudok magam mellett szólni, meglátjuk. Ha lázam lenne komolyabban vennének. Egyszer hasonló tüneteket simán megoldott egy fülmosás. Fülész most nem volt hajlandó.
dec. 11. 07:14
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Utána szoktam olvasni a tünetek alapján mi lehet a baj, milyen gyógyszer javasolt rá. Külföldi oldalakon is olvasgatok.

Háziorvossal feliratom amit kinèztem. Vègighallgatom a monológját,hogy ez nem a szupermarket hogy èn választok mit írjon fel, majd kiváltom a gyógyszert amit mègis csak felírt.


Tb alapon nekem se szoktak szakorvosok semmi èrtelmeset mondani, felírni. Csak feleslegesen szaladgálok. Magánban se sokkal jobbak, csak pènzkidobás.

dec. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!