Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon kínlódok ezzel a...

Nagyon kínlódok ezzel a non-stop éjjel/nappali orr dugulással szűk a jobb orrjáratom is voltak már orrsprayek is most én mit csináljak már magammal!?

Figyelt kérdés

Volt már vagy tizenöt éve másfél évtizede egy orr sövény műtétem.

Lehet a beteg beleim és gyomrom okozzák a panaszaimat és ez az emésztési zavar is?

Meghogy gyenge az immunrendszererem a szervezetem is!?



dec. 11. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy saját példát tudok leírni, ami nem helyettesíti az orvosi kezelést vagy a diagnózist:


Nálam az orrdugulás akkor szokott lenni, amikor már kifelé jövök egy megfázásos/náthás/influenzás nyavalyából. Akkor volt olyan, hog ymindkét orrlyuk eldugult, egész pontosan bedagadtak úgy a nyálkahártyák, hogy lihegtem, mint a kutya, csak a szájon át kaptam levegőt. De ez pár napig tart csak és az orrcsepp segít.

Aztán úgy 15-6 évvel ezelőtt (harmincpár évesen) egyszer nem múlt el. Mármint a dugulás. Fú de borzasztó volt arra felriadni, hogy nem kapok levegőt. Ekkor már orrcseppfüggő voltam, az is alig használt. Antihisztamint szedtem ellene, de az is vagy hatott vagy nem.

Ekkor a párom ismerőse hozott aloe vera gélt és beepollen virágpor kapszulát. Ezeket elkezdtem tolni ezerrel és ez lehozott. Utána egy ideig azt csináltam, hogy reggel egyik orrlyukba fújtam a cseppet, este másikba, tehát orrlyukanként hagytam 24 óra pihenőt, így át tudtam aludni az éjjelt, a fent említett étrendkiegészítők pedig megszüntették az állandó dugulást. Ma már (vagyok 51) nagyon ritka, hogy mindkét orrllyuk elduguljon. Inkább felváltva teszik és egy orrlyukkal vígan el-lélegzik az ember.


De mondom, ez az én sztorim. Az immunerősítő étrendkiegészítők jót tesznek, de látatlanban nem tudom, neked mi lenne hatásos.

dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!