Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háziorvosi rendelés hogyan...

Háziorvosi rendelés hogyan működik?

Figyelt kérdés

Szeretném magamat kivizsgáltatni, mert olyan problémáim vannak már régóta mint fejfájás, rossz közérzet, szédülés és már félek, hogy mitől. Először háziorvoshoz menjek aki ad majd beutalókat?

Kell időpontot kérni tőle vagy csak be kell menni és elmondhatom a bajaimat? Bocsánat ha hülye kérdés de nem nagyon voltam orvosnál mióta átjelentkeztem a gyerekorvostól :D



dec. 13. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ideje egy új özönvíznek, amelyik elmosná ezt a mai, életképtelen réteget.
dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Elméletileg a rendelési időben bármikor mehetsz, de nálunk erősen ajánlott időpontot kérni, illetve fél órával a rendelési idő vége előtt már nem engednek be a váróba új pácienst. Hívd fel őket ha bizonytalan vagy.
dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Egyes, amennyi időt szántál arra, hogy ezt a hasztalan kommentet ideböfögd, azalatt segíthettél is volna neki.


Ahol én lakom ott nem kell időpont. Megnézed neten mikor rendel a doki és bemész, sorban állsz és utána behív. Ott elmondod a panaszaidat és igen, ő küld majd további kivizsgálásokra egy beutalóval, amennyiben szükséges. Mondj el neki mindent részletesen. :)

dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a covid óta akkor mehetsz csak személyesen a háziorvoshoz ha előtte egyeztettél vele és rábólintott, minden egyéb esetben e-mailben értekezünk, ő pedig fellövi a felhőbe a receptet. Gyerekorvos ugyanígy működik.
dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!